Black Studio TinyMCE Widget - en to uk translation catalogue (8 entries)

note: translators: text used for plugin home link
en: Home
uk: Головна

note: translators: text used for support faq link
en: FAQ
uk: ЧаПи

note: translators: text used for support forum link
en: Support
uk: Підтримка

note: translators: text used for reviews link
en: Rate
uk: Рейтинг

note: translators: text used for follow on twitter link
en: Follow
uk: Слідувати

note: translators: text used for donation link
en: Donate
uk: Жертвувати

note: translators: title of the widget
en: Visual Editor
uk: Візуальний редактор

note: translators: description of the widget, shown in available widgets
en: Arbitrary text or HTML with visual editor
uk: Довільний текст або HTML з візуальним редактором
