Black Studio TinyMCE Widget - en to fi translation catalogue (9 entries)

note: translators: error message shown when a duplicated widget ID is detected
en: ERROR: Duplicate widget ID detected. To avoid content loss, please create a new widget with the same content and then delete this one.
fi: Virhe: Samalla ID:llä löytyi toinen vimpain. Tee samalla sisällöllä toinen vimpain ja poista tämä.

note: translators: text used for plugin home link
en: Home
fi: Etusivu

note: translators: text used for support faq link
en: FAQ
fi: UKK

note: translators: text used for support forum link
en: Support
fi: Tuki

note: translators: text used for reviews link
en: Rate
fi: Arvostele

note: translators: text used for follow on twitter link
en: Follow
fi: Seuraa

note: translators: text used for donation link
en: Donate
fi: Lahjoita

note: translators: title of the widget
en: Visual Editor
fi: Editori

note: translators: description of the widget, shown in available widgets
en: Arbitrary text or HTML with visual editor
fi: Lisää sisältöä visuaalisella editorilla
